Wymiana Szyb, Mechanika Samochodowa 8.00 - 18.00

Jak do nas trafić?

Nasz warsztat samochodowy mieści się przy ulicy Leszczyny 2 w miejscowości Nowy Wiśnicz (powiat bocheński).

Opinie

photo
Marcin Janioł
18:11 19 Apr 18
Fachowa obsługa, dobre ceny. Od lat serwisuje u chłopaków wszystkie moje samochody. Firma godna polecenia 🙂
photo
Maciej Vicious
09:05 08 May 18
Robiłem już kilka napraw i ze wszystkich jestem zadowolony. Bardzo dobre ceny, szybka i fachowa robota.
photo
Łukasz Kowalczyk
13:11 04 Jul 18
wszystko ok troche lepszy kontakt
photo
Dominik Nowak
10:56 27 May 17
Spoko goście można się dogadac
Następne Opinie
mOTOMIK front

Dojazd od strony Bochni:

Dojazd z centrum Bochni zajmuje nie więcej niż 10-13 minut (około 6-7 km). Siedziba naszego warsztatu znajduje się 100 m od drogi nr 965 (ulica Bocheńska), przy której znajduje się stacja paliw Orlen. Mijając stację paliw z prawej strony oraz Delikatesy Centrum, należy skręcić w pierwszy wjazd w prawo (ulica Leszczyny). Tą drogą należy kierować się około 100 m w górę, warsztat znajduje się po lewej stronie.

Dojazd od strony Lipnicy Murowanej:

Dojazd z Lipnicy Murowanej do naszego warsztatu zajmuje średnio od 12 do 18 minut. Zjeżdżając z ulicy Lipnickiej, a następnie Pogodnej na drogę nr 965 należy kierować się cały czas za drogą w kierunku ulicy Bocheńskiej. Za cmentarzem komunalnym należy skręcić w drugi zjazd w lewo w ulicę Leszczyny (około 450 m od cmentarza). Tą drogą należy kierować się około 100 m w górę, warsztat znajduje się po lewej stronie.

Zobacz jak do nas dojechać

O warsztacie

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym zajmującym się wymianą szyb samochodowych oraz mechaniką samochodową. Wykonujemy diagnostykę komputerową, drobne naprawy mechaniczne, zajmujemy się serwisowaniem opon oraz klimatyzacji. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć fachową i sprawną obsługę przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu oraz nowoczesnych urządzeń diagnostycznych. Korzystając z naszych usług, Klienci dostają gwarancję na najwyższą jakość wykonania usługi oraz rzetelną i fachową poradę. Dążymy do ciągłego podnoszenia jakości usług. Serwisujemy samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe.

W ramach działalności warsztatu prowadzimy również dobrze wyposażony sklep z akcesoriami samochodowymi oraz oferujemy pomoc drogową.

Zadbaj z nami o swój samochód.

Nasza firma obsługuje Klientów z Nowego Wiśnicza i okolicznych miast – Skawina, Niepołomice, Kraków, Lipnica Murowana, Rabka, Wieliczka, Myślenice, Tarnów, Bochnia, Nowy Sącz, Brzesko i okolice.