Wymiana Szyb, Mechanika Samochodowa 8.00 - 18.00

Zgłoś problem z krzywymi felgami

 

ZADZWOŃ DO NAS 787-181-937

Warsztat samochodowy » Prostowanie naprawa felg

Prostowanie naprawa felg

Naprawa felg samochodowych wymaga dużego doświadczenia oraz zastosowania odpowiedniego sprzętu do prostowania alufelg. Felgi aluminiowe, w które wyposażona jest większość samochodów poruszających się po drogach, można bardzo łatwo uszkodzić. Tak naprawdę wystarczy chwila nieuwagi, aby wyszczerbić lub pogiąć felgę. Uszkodzona felga nie musi jednak nadawać się na złom, ponieważ w Motomik świadczymy profesjonalne usługi z zakresu naprawy felg aluminiowych i stalowych.

Po co wykonuje się prostowanie felg?

Celem prostowania felg jest doprowadzenie ich do stanu użytkowego. Trzeba jednak pamiętać, że nie każda felga nadaje się do dalszej eksploatacji. W Motomik dysponujemy specjalną maszyną do naprawiania i renowacji alufelg, dzięki której wszystkie felgi zakwalifikowane do naprawy powrócą do stanu pierwotnego. W ramach prostowania/renowacji/naprawy felg wykonujemy likwidację wgnieceń i uszkodzeń lakieru.

Przyczyny uszkodzeń alufelg

  • jazda po nierównych drogach i wybojach;
  • parkowanie na wysokich krawężnikach;
  • uszkodzenia pod wpływem czasu (korozja).
Potrzebujesz szybko zlokalizować i naprawić usterkę w swoim samochodzie?
Skontaktuj się z naszym serwisem samochodowym, a pomożemy Ci tak szybko, jak będzie to możliwe
ZADZWOŃ – pomożemy

 

Renowacja felg samochodowych – marki

Wykonujemy naprawy felg we wszystkich popularnych markach samochodów, takich jak: Audi, Suzuki, Iveco, Ford, Chevrolet, Peugeot, Hyundai, Toyota, Volvo, Nissan, Citroen, Seat, VW, Honda, Skoda, Renault, BMW, Mazda, Mercedes, Opel, Fiat, Kia.

Pozostałe usługi, które wykonujemy w ramach mechaniki pojazdowej w Nowym Wiśniczu?

Świadczymy usługi mechaniki pojazdowej, wymiany szyb z dojazdem oraz pomoc drogową dla klientów z miast: Skawina, Kłaj, Tymbark, Limanowa, Trzciana, Rabka, Gdów, Kraków, Iwkowa, Czchów, Rajbrot, Tarnów, Dobczyce, Myślenice, Niepołomice, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Nowy Targ, Wieliczka, Wadowice.