Wymiana Szyb, Mechanika Samochodowa 8.00 - 18.00

Wezwij pomoc drogową z Nowego Wiśnicza

 

ZADZWOŃ DO NAS 787-181-937

Warsztat samochodowy » Pomoc drogowa

Pomoc drogowa

Dodatkowo, oprócz standardowych usług z zakresu mechaniki samochodowej, oferujemy pomoc drogową. Działamy szybko i skutecznie. Posiadamy nowoczesny samochód – lawetę z wyciągarką przeznaczoną do transportu, dzięki której Państwa pojazd zostanie szybko i sprawnie przetransportowany w każde miejsce.

Pomoc drogowa – zakres usług

Świadczymy następujące usługi z zakresu pomocy drogowej:

  • holowanie samochodów osobowych;
  • wyciąganie pojazdów z rowów;
  • drobne naprawy na miejscu;
  • dowóz paliwa i uruchomienie pojazdu;
  • awaryjne odpalanie pojazdu;
  • transport motocykli i quadów.

Pomoc na miejscu

W ramach pomocy drogowej oferujemy naprawy drobnych usterek na miejscu. Jeżeli usterka zatrzyma Cię w drodze, zadzwoń do nas, a my postaramy się ją naprawić od ręki, bez konieczności wizyty w warsztacie samochodowym, umożliwiając tym samym kontynuowanie podróży.

Potrzebujesz pomocy drogowej?
Oferujemy holowanie samochodu do 50 km od Nowego Wiśnicza
ZADZWOŃ – pomożemy

Holowanie samochodu na lawecie

Do holowania aut mamy przygotowane specjalne samochody, które sprawnie dotrą do każdego miejsca. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio przetransportować pojazd. Błyskawicznie dojeżdżamy do miejsca zdarzenia. Posiadamy na wyposażeniu nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt, który ułatwia nam przeprowadzenie szybkiej i bezpiecznej usługi z zakresu pomocy drogowej.

Dowóz paliwa

W razie jakichkolwiek problemów na drodze związanych z brakiem paliwa w baku, służymy szybką pomocą. Oferujemy dowóz paliwa pochodzącego ze sprawdzonej stacji paliw. Wystarczy, że określisz dokładnie miejsce, w którym utknąłeś, podasz rodzaj i ilość paliwa, a my je sprawnie dostarczymy po to, abyś mógł jak najszybciej ruszać w drogę.

Laweta, pomoc drogowa, usługi transportowe Nowy Wiśnicz

Oferujemy kompleksową pomoc drogową na terenie miejscowości Nowy Wiśnicz i w okolicy 50 km (Skawina, Kłaj, Tymbark, Limanowa, Trzciana, Rabka, Gdów, Kraków, Iwkowa, Czchów, Rajbrot, Tarnów, Dobczyce, Myślenice, Niepołomice, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Nowy Targ, Wieliczka, Wadowice i okolice).