Wymiana Szyb, Mechanika Samochodowa 8.00 - 18.00

Zgłoś problem z szybami samochodowymi

 

ZADZWOŃ DO NAS 787-181-937

Warsztat samochodowy » Szyby samochodowe » Wymiana szyb samochodowych

Wymiana szyb samochodowych

Specjalizujemy się w profesjonalnej wymianie szyb samochodowych. Posiadamy pełen asortyment szyb do samochodów osobowych, dostawczych i tirów. Oferujemy szybki dostęp do szyb około 250 samochodów na miejscu. Do montażu szyb samochodowych stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały renomowanych firm. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim wysoka jakość szyb połączona z przystępną ceną dostosowaną do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Ponadto świadczymy również bezgotówkową wymianę szyb z ubezpieczenia.

Nie masz czasu na dojazd do naszego warsztatu?
Zadzwoń, a wykonamy montaż szyby w dogodnym dla Ciebie miejscu
ZADZWOŃ – Wymienimy lub naprawimy

Wymiana i montaż szyb samochodowych – oferta

Oferta naszej firmy obejmuje przede wszystkim sprzedaż auto szyb wraz z ich wymianą oraz montażem, jak również naprawę szyb samochodowych.

Sprzedaż szyb samochodowych

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wymiany szyb samochodowych oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania w obrębie szyb samochodowych. Naszym Klientom proponujemy wysokiej jakości produkty uznanych na rynku producentów. Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów z czołowymi hurtowniami, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu szybki dostęp do auto szyb pasujących do wielu modeli samochodów.

Wymiana i montaż szyb samochodowych

W ramach wymiany szyb samochodowych wykonujemy:

  • wymianę i montaż szyby bocznej;
  • wymianę i montaż szyby przedniej/ czołowej;
  • wymianę i montaż szyby tylnej;
  • wymianę i montaż szyb karoseryjnych.

Szyby samochodowe należą do mechanizmu, który ulega stopniowemu zużyciu oraz narażony jest na uszkodzenia mechaniczne. Szyba boczna najczęściej ulega zniszczeniu w wyniku kolizji, wypadku drogowego lub na skutek próby włamania się do pojazdu. Ze względu na specyficzne osadzenie szyby bocznej w mechanizmie pozwalającym na jej opuszczenie, wymiana szyby bocznej powinna zostać przeprowadzona przez profesjonalny warsztat samochodowy. Szyba czołowa musi zapewniać odpowiednią widoczność. Z tego powodu niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na niej jakiekolwiek pęknięcia, rysy, odpryski czy ślady zmatowienia. Wymiana szyby przedniej będzie konieczna w momencie, gdy doszło do jej pęknięcia lub zarysowania ograniczającego widoczność, ponieważ wszelkie niedoskonałości na jej powierzchni mogą doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Tylna szyba jest nierozłączną częścią samochodu, a jej poprawna przejrzystość ma na celu zapewnić odpowiednie pole widzenia w lusterku wstecznym. Tylna szyba w starszych samochodach montowana jest na uszczelkę. W tym przypadku montaż szyby tylnej wymaga użycia specjalnego radełka. Z kolei w nowoczesnych samochodach tylko szyba najczęściej jest wklejana, a to wiąże się z koniecznością zastosowania specjalnego kleju do jej osadzenia.

Naprawa szyb samochodowych

Kiedy na szybie pojawiają się zarysowania, nie oznacza to, że od razu musimy wymienić ją na nową. W naszym warsztacie prowadzimy również naprawę szyb samochodowych. Dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie przywrócić szybie pierwotne parametry techniczne i optyczne. Wykorzystujemy specjalistyczne zestawy naprawcze do usuwania odprysków i rys. Naprawa odprysków szyb przebiega szybko i sprawnie, dzięki bogatemu doświadczeniu w tym obszarze. W ofercie posiadamy również przyciemnianie szyb samochodowych z wykorzystaniem specjalnych folii. Gwarantujemy wysoką jakość naszej pracy. Posiadamy szeroki asortyment szyb przednich, tylnych i bocznych, dzięki czemu zapewniamy szybką obsługę naszych Klientów. Oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Wymiana auto szyb Nowy Wiśnicz – marki samochodów

Jako jeden z nielicznych warsztatów w okolicy posiadamy od ręki szyby do najpopularniejszych marek samochodów osobowych, dostawczych i tirów m.in.: Fiat; Audi; Renault; Peugeot; Citroen; Iveco; Skoda; Ford; Toyota; Opel; Mercedes; BMW; Nissan; Hyundai; Kia; Seat; Volvo; Mazda; Suzuki; VW; Honda; Chevrolet; Ducato; Master; Transit, Scania, Daf i inne.

Świadczymy usługi mechaniki pojazdowej, wymiany szyb z dojazdem oraz pomoc drogową dla klientów z miast: Skawina, Kłaj, Tymbark, Limanowa, Trzciana, Rabka, Gdów, Kraków, Iwkowa, Czchów, Rajbrot, Tarnów, Dobczyce, Myślenice, Niepołomice, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Nowy Targ, Wieliczka, Wadowice.