Wymiana Szyb, Mechanika Samochodowa 8.00 - 18.00

Zgłoś problem z szybami samochodowymi

 

ZADZWOŃ DO NAS 787-181-937

Warsztat samochodowy » Szyby samochodowe » Wymiana i naprawa szyb w samochodach dostawczych i tirach

Wymiana i naprawa szyb w samochodach dostawczych i tirach

Nasza firma świadczy szeroki zakres usług, w tym wymianę i naprawę szyb w samochodach dostawczych i tirach. Stawiamy przede wszystkim na markowe szyby, pochodzące od renomowanych producentów. Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do Klientów sprawia, że cieszymy się opinią firmy godnej zaufania.

Naprawa uszkodzonych szyb w samochodach dostawczych i tirach

Szyby w samochodach dostawczych i ciężarowych, tak jak w każdym innym pojeździe, mogą ulec uszkodzeniu. Bardzo często powodem są kamienie na drodze, które przyczyniają się do powstawania odprysków na szybie. Wówczas konieczne jest szybkie zlikwidowanie ubytku w szybie, ponieważ odprysk może sprawić, że szyba ulegnie pęknięciu, a wtedy na naprawę będzie za późno. Powstałe ubytki naprawiamy masą żywiczną o odpowiedniej gęstości, którą następnie utwardzamy promieniami UV.

Wymiana i montaż szyb w samochodach dostawczych i tirach

O ile jest to możliwe i uszkodzenie szyby nie jest duże, staramy się wypełnić powstałe ubytki w szybie. Zdarza się jednak, że stłuczenie jest zbyt wielkie, wówczas wymiana szyby samochodowej staje się koniecznością. W Motomik wymieniamy szyby przednie (czołowe), tylne i boczne. Montaż szyb w samochodach ciężarowych i tirach odbywa się przy użyciu specjalistycznych narzędzi i preparatów. Oferujemy wymianę szyb z ubezpieczenia.

Wymiana szyb w samochodach dostawczych i tirach – marki

Naprawiamy i wymieniamy szyby samochodowe do każdego typu pojazdu, w tym również do samochodów dostawczych i TIR-ów najpopularniejszych marek: Ducato, Master, Transit, T4, T5, Iveco Daily, Daf, Scania, Volvo, VW, Man Renault, Mercedes, Iveco.

Świadczymy usługi mechaniki pojazdowej, wymiany szyb z dojazdem oraz pomoc drogową dla klientów z miast: Skawina, Kłaj, Tymbark, Limanowa, Trzciana, Rabka, Gdów, Kraków, Iwkowa, Czchów, Rajbrot, Tarnów, Dobczyce, Myślenice, Niepołomice, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Nowy Targ, Wieliczka, Wadowice.