Wymiana Szyb, Mechanika Samochodowa 8.00 - 18.00

Zgłoś problem z szybami samochodowymi

 

ZADZWOŃ DO NAS 787-181-937

Warsztat samochodowy » Szyby samochodowe » Wymiana szyb samochodowych z dojazdem

Wymiana szyb samochodowych z dojazdem

Oferujemy profesjonalną wymianę i montaż szyb samochodowych wraz z dojazdem do Klienta na obszarze 50 km od siedziby firmy. Dojeżdżamy bezpośrednio pod każdy wskazany adres na terenie Nowego Wiśnicza i pobliskich miejscowości, takich jak:Skawina, Kłaj, Tymbark, Limanowa, Trzciana, Rabka, Gdów, Kraków, Iwkowa, Czchów, Rajbrot, Tarnów, Dobczyce, Myślenice, Niepołomice, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Nowy Targ, Wieliczka, Wadowice i okolice.

Co oferujemy w ramach wymiany szyb samochodowych u Klienta?

Podobnie, jak rutynowa kontrola czy przegląd jest obowiązkowy dla każdego kierowcy, tak również należy troszczyć się o szyby w swoim samochodzie, które nie w mniejszym stopniu narażone są na liczne uszkodzenia. Z tego powodu szyby powinny być regularnie sprawdzane pod kątem występowania na nich licznych uszkodzeń. Drobne ubytki w szybie można szybko naprawić bez konieczności wymiany całej szyby. W przypadku, gdy średnica oprysku przekracza 24 mm lub znajduje się w polu widzenia kierowcy, zaleca się wymianę szyby samochodowej. Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi producentami szyb gwarantujemy doskonały stosunek jakości usług do ceny. Fachowość, profesjonalizm i szybka obsługa to atuty naszej firmy.

Interesuje Cię wymiana szyb w samochodzie z dojazdem? Naprawa drobnych pęknięć i rys?
Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i poznania pełnej oferty
ZADZWOŃ – Wymienimy lub naprawimy

 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

  • niska cena usług;
  • fachowy i szybki montaż;
  • duża dostępność szyb od ręki;
  • nowoczesne technologie naprawy i montażu szyb.

Wymiana szyb samochodowych u Klienta – marki samochodów

Wymieniamy szyby samochodowe wszelkich marek pojazdów dostępnych na rynku m.in.: Audi; Renault; Peugeot; Citroen; Iveco; Skoda; Ford; Toyota; Opel; Mercedes; BMW; Nissan; Hyundai; Kia; Seat; Volvo; Mazda; Suzuki; VW; Honda; Chevrolet; Ducato; Master; Transit, Scania, Daf i inne.